СТУДІЯ QPLAZE

Ми розробляємо ігри для сучасних мобільних платформ.

Студія Qplaze заснована в 2000 році. За 17 років роботи ми випустили під власним брендом більш ніж 300 ігор і додатків для різних мобільних платформ, а також 14 проектів за ліцензіями Playboy, GSC - Stalker, кінокомпаній Central Partnership, Universal, компаній BMG-SONY, СТВ, «Союзмультфільм», телеканалів «Росія» и ТНТ.

Android та iOS ігри

Основним напрямком діяльності нашої студії є випуск сучасних Android та iOS ігор на рушії Unity3d під власною торговою маркою, а також розробка і брендування існуючих ігор для наших партнерів.

Онлайн ігри

За плечима нашої студії кілька успішно реалізованих онлайн проектів, починаючи з популярної у свій час гри Age Of Heroes Online і закінчуючи розрахованою на багатьох користувачів грою в техаський холдем PokerHouse для сучасних мобільних платформ.

HTML5 ігри

Студія Qplaze розробляє сучасні HTML5 ігри, які відповідають усім сучасним вимогам. Наші HTML5 гри адаптовані для гри на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Ліцензування ігор

Ми володіємо великим каталогом Android, HTML5, Nintendo Switch і Java ігор і пропонуємо їх для дистрибуції на каналах операторів мобільного зв'язку і контент-провайдерів по всьому світу. Ми готові запропонувати велику кількість якісного контенту, локалізованного найбільш розповсюдженими мовами.

Аутсорсинг

Ми пропонуємо свої послуги з розробки якісних, сучасних ігор і додатків для платформ Android та iOS. Розробка включає всі етапи, починаючи з дизайн-документу і концепт-арту і закінчуючи якісною графікою та інтеграцією монетизації в популярних рекламних і соціальних мережах.

Продаж ігор і рушіїв

Ми пропонуємо готові до ребрендингу і змін графіки ігри. А також ми готові запропонувати послуги з розробки графіки для існуючих на ринку рушіїв, таких як "Три-в-ряд" та інших.

Каталоги ігор

Ви можете завантажити каталоги ігор, які ми пропонуємо для дистрибуції.

Каталог Android ігор

Ігри по брендам

Каталог HTML5 ігор

Зв'яжіться з нами